| mikiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey am 13 ani si imi place de un baiat ne vedem foarte des mereu cand sunt amandoi ne tachinam radem glumim, el stie ca il plac dar devine foarte timid credeti ca ma place? El imi zice ca ii place de o fata din Brasov noi suntem din Bucuresti credeti ca am vreo sansa cu el?(P.s nu vreau raspunsuri la misto va rog) Merci anticipat.

4 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Pai nu ai de unde sa stii daca nu il intrebi.Eu nu iti zic ca ar trebui chiar acum sa faci asta, pentru ca ar fi aiurea, dar nu ai cum sa afli altfel.Din moment ce ti-a spus ca ii place de o fata din Brasov, ori chiar ii place de ea, ori ti-a spus asta ca sa te faca sa intelegi ca nu te place.
O zi frumoasa!

| ElenaSA a răspuns:

Daca simte ceva pentru acea fata este mai greu sa fiti mai mult decat prieteni. Dar incearca, poate vei avea succes.

| Dolyta a răspuns:

E posibil ca la varsta asta sa nici nu stie ce vrea.

| Futhakari a răspuns:

Oare chiar e adevarat sau a zis doar asa ca sa traga si el o gura de aer, nu poti sa fi sigur doar ca ti-a zis el asta, dar daca tu esti langa el tot timpu fa sa stai mai mult cu el. Si incearca sai sucesti mintile.