| mikiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey am 13 ani si imi place de un baiat! happy ne vedem foarte des ne gadilam radem suntem foarte apropiati chestia e ca el ii place de o fata din Brasov (noi suntem din Bucuresti) ce credeti ca as putea sa fac sa ma observe?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca va gadilati reciproc in Bucuresti si el nu te observa, dar o observa mai bine pe ea, tocmai in Brasov?

| Striker14 a răspuns:

La 13 ani nu o sa-i tina prea mult iubirea de la distanta, deci in curand o sa uite de fata din Brasov, si atunci e sansa ta.
Cum sa te observe? Doar stai mai mult cu el si nu uita, fii naturala big grin