| antoniaaaa a întrebat:

Hey! am 16 ani jum si inca nu mi.am inceput viata sexuala sunt cu prietenul meu de 7 luni iar el are 24 de anilaughing el imi zice mereu ca vrea asta dar nu stiu ce sa fac. ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

El vrea doar sa profite de pe tine, doar sa te dezvirgineze sa isi satisfaca poftele si dupa aia sa te lase balta.Sau sa te tina pentru atunci cand are chef de stii tu ce.Nu fi naiva si sa nu ii cazi in plasawinkingAi grija de tine! Bye

1 răspuns:
| PyTyKu a răspuns:

Fa ce iti spune inima! Bafta...