| Stiks a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum 6 luni.Dar prietenul spune ca e posibil sa fiu inca virgina.Am cautat raspunsuri dar nu am gasit... Daca ma puteti ajuta cu un site ceva? Sau vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| Giulia9015 a răspuns:

Poti fi virgina in sensul ca himenul tau a ramas intact, chiar daca penetrarea in sine exista sunt cazuri in care nu se rupe usor deoarece e elastic...
De exemplu :la mine, dezvirginarea propriu zisa (adica sa vad sange ) s-a intamplat cu al doilea partener.

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Daca ai facut sex numai esti virgina
se poate ca himenul tau sa fie elastic si sa se rupa mai greu dupa mai multe partide happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt cazuri foarte RARE când fata are himen elastic, să zic cam 2 %.

Deci, slabe speranţe să mai fi virgină...

Totuşi dacă ai făcut dragoste DOAR o dată şi cu penetrare incompletă, atunci e posibil ca himenul să fie rupt incomplet.

În schimb, dacă ai făcut sex/dragoste de mai multe ori în aceste 6 luni, atunci NU mai eşti virgină ( nici măcar fizic ).

Toate cele bune.

| Keith a răspuns:

Nu mai esti virgina daca ai intretinut raporturi sexuale, prietenul tau ori te minte ori nu stie, virgina nu mai esti si daca nu crezi poti face o vizita la ginecolog si el iti va confirma.Bafta!

| SageKid a răspuns:

Femeie,ai facut sex o data, adio virginitate. Excludem sexul anal/oral.

| MeandYou123 a răspuns:

Daca ai facut sex, nu mai esti virgina! Chiar daca ati facut o singura data, te-a penetrat..deci Nu.

| Stiks explică:

Stefiks96@yahoo.com