| Mincus a întrebat:

Hey am 16 ani si cum imi dau seama daca iubitul meu vrea sa se culce cu mn?

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu vrea,,,, sigur nu vrea!

| darrio2007 a răspuns:

Foarte greu de observat, ce sa zic! Te mangaie, te saruta, incearca sa te dezbrace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricine ar vrea..Acum sa fim seriosi..Mai bine intreaba-l.

| TanteMarianne a răspuns:

Depinde de ce gesturi face el? daca te mangaie senzual pe la spate pe fund un pic pe sani sau pe craci atunci s-ar putea sa vrea asta!

incearca sa te informezi si dupa zodia lui!

| crys12 a răspuns:

Buna happy Pai draga mea, uite cum sta treaba. Iubitul tau va incerca prin diferite metode. Prin sarutari fierbinti, mangaieri, atingeri in zone intime sau chiar prin dezbracare. Acum vine alegerea ta, daca esti dispusa sa te lasi dusa valului sau nu? Este viata ta si alegi ceea ce este bine pentru tine. Nu face pasul asta doar pentru ca iubi al tau doreste sa-l faca fiindca are pofte. Daca ai o relatie serioasa cu el si crezi ca este potrivit pentru tine, atunci ar fi cazul sa o faci. Aceasta este parerea mea happy Si asa mi se pare ok, decat sa regreti dupa mai bine astepti un timp. Gandeste-te ca poate vrea doar sex de la tine ....si nu o iubita alaturi care sa-l iubeasca, sprijine si cu care sa imparta si momente fericite si nefericite. Atat am avut de zis, sper ca o sa iei in seama ceva din ce ti-am spus. Multa bafta si anul care vine sa-ti aduca sanatate, fericire si noroc!

| Mincus explică:

Deci daca incepe sa ma mangaie pe burta si spate asta vrea?