| david2d2a2v a întrebat:

Hey! Am 17 ani, baiat. Sunt intr-un cantonament la munte cu echipa de fotbal. Dupa antrenamente ne refacem conditia in bazine cu apa rece ( uneori chiar si cu gheta), este foarte bine, m-am obisnuit. Dupa cateva minute de stat incep sa simt o durere la testicule ( si din colegi sunt care simt asta) de la ce ar putea fi? tin sa precizez ca facem si dusuri reci si acolo nu simt asta. De la ce este oare? Si voi faceti dusuri reci?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Antrenorul ce zice de asta, i se pare normal să se întâmple așa?

| david2d2a2v explică (pentru sierra1):

La inceput ne obliga, dar acum cum ne-am obisnuit nu mai e nicio problema.

| sierra1 a răspuns (pentru david2d2a2v):

Să fii sănătos!