| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy. Am ales la şcoală colegului căruia o să`i dau cadou de Crăciun. Ce i`aş putea cumpăra? E pasionat de karate şi e tare amuzant, se prosteşte mult, e copilăros şi sociabil. Are iubită. Partea nasoală e că bugetul e 35 lei ( stabilit de dirigu ). L`aş putea depăşi, dar nu cu mult pentru că şi`ar da seama şi ar comenta... Mă ajutaţi? happy

1 răspuns:
| florydia a răspuns:

Pai daca e amuzat iai o carte care contine comedie si daca uraste sa citeasca iai un film de comedie! Sper ca te-am ajutat!