| miha12love a întrebat:

Am organizat la scoala Mos Craciun Secret, si eu ma gandeam sa iau un urs mare de plus. Imi puteti spune de unde as putea sa achizitionez unul? Colegii au stabilit ca bugetul maxim pentru cadou sa fie de 50 de lei, dar nu stiu unde as putea gasi un urs mare pana in aceasta suma. Va rog ajutati-ma! Dau funda :* :*

4 răspunsuri:
| bubuuu2349 a răspuns:

Gasesti in magazine sau mai sunt si la unele florarii, din cate am vazut

| robertino113 a răspuns:

La secon hand

| Elena_Monica_1998 a răspuns:

Cauta aici http://jucariipentrutine.com/......25_32.html si daca plusul este prea mic ii mai ei ceva, dar sigur va fi perfect;)