| Draghicieladenisa a întrebat:

Hey! Am de mai mult de jumatate de an breton si de vreo 3 luni imi tot apar cosuri si puncte negre(destul de multe) pe frunte. Multi zic ca e din cauza bretonului. Mie acum mi se pare tragic ca de la o frunte asa de curata cum avut-o pana acum 3 luni sa am acum astfel de probleme. Nu sunt cosuri exagerat de mari, sunt mici, nisipoase. Ce pot sa fac? Vreau sa-mi pastrez bretonul ca-mi sta bine, dar vreau sa am si fruntea mai curata.

Răspuns Câştigător
| sexychick_4075 a răspuns:

Deci 1. cosurile sunt sigur de la breton deoarece in par se aseaza deseori praf si alti microbi (chestia asta mi-a spus-o un medic )
2. nu la toate persoanele apar cosuri din cauza bretonului dar s epare ca la tine da 3. incearca sa iti tratezi cosurile cu creme, te interesezi la aframacie 4. daca vrei sa ai breton mai bine iti faci dinacela mai lung si intr-o parte ca asa nu mai apar cosuri dar asta e doar o opinie ...succes:*

3 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Foloseste o crema anticosuri... cum ar fi Clerasil Ultra love struck sper ca ti-am fost de ajutor, si e adevarat din cauza bretonului ti-au aparul cosuletele (sa le zic asa) si punctele negre. Pupici :*

| bogza2 a răspuns:

Incearca sa ati prinzi bretonul gen fata aia de la melodia puya, kamelia, george hora-change si date cu o crema pe care sa o folosesti numai pe aia [si da e din cauza bretonului]

| ioana_5435 a răspuns:

Buna, eu sunt in profilul de coafura!
Eu iti dau un sfat! Fa un tratament,, anti cosuri,, timp de 2 saptamani,, in timpul tratamentului te sfatuiesc sa nu iti lasi bretonul pe frunte! Dupa ce ai terminat tratamentul poti sa iti lasi iar bretonul pe frunte iar seara cand te pui in pat prindel cu o agrafa pentru ca noaptea mai transpiri una alta! Succes! si mersi pentru sfatul tau trimite-mi te rog id tau de yahoo, sa mai vorbim si sa te tin la curent! Mersi