| Alexa_1315 a întrebat:

Hey, am examen acusi, in iunie la romana si la mate.La ultima simulare am luat 6, 40 dar a fost extrem de greu, adica o problemade la subiectul 3 a fost de olimpiada etc.Nu a fost simulare data de scoala ci data de inspectoratul judetean.
Ce sa fac ca sa iau note mareeee?crying, fac pregattire, acum ma mai descurc. dar vreau sa scot un 9 la examne.doamne,cred ca as fi cea mai fericita. Apoi parintii au spus, ca dau iau note mari la examen si intru la liceul si profilul pe care il vreau mergem in excursie, in afara tarii...si mi-au mai zis ca imi iau si ce vreau eu. Ce sa fac? va rog, ajutati-masad.
Astept cat mai multe pareri cat se poate de repede. Dau funda:*

1 răspuns:
| DamonsGirl a răspuns:

Un cuvant: Invata`! Invata`! Invata`! De trei ori Invata`!big grin