| Cooldiana a întrebat:

Heyy! Cei care ați dat examenul pentru clasa a 8 a, ce note ați avut în simulare dar în examen? Vreau sa vad cam cu cât este mai grea simularea

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Din câte îmi aduc aminte (au trecut câțiva ani): 9 la romană și 5 la matematica la simulare.
Iar in vara la evaluarea naționala luasem 9, 80 la româna și 9, 10 la mate.
Depinde de tine deci cum te mobilizezi. Simularea e șocul ăla necesar. laughing

| 99290 a răspuns:

Dacă imi amintesc bine, la simulare: 6 la matematică și 7, 10 la română. Iar la examen 8 la matematică și 8, 60 la română.
Cunosc un caz în care s-a luat 3 în simulare la matematică, iar în examen 7.
Succes!