| macydacy a întrebat:

Hey! am fost azi sa imi fac 2 plombe si dupa aprox 30 de minute am baut putin suc si dupa aceea mi-am amintit ca nu am voie sa mananc si sa beau pentru 2 ore si a inceput sa ma doara rau una dintre ele, e normal?

Răspuns Câştigător
| elizasedai a răspuns:

Nu ar trebui sa fie neaparat o problema prin faptul ca ai baut putin suc, chiar daca te-a dat cu ceva acolo, ma refer la spray, stii si tu thinking Sa amorteasca locul, mai ales ca e vorba de plomba. E normal totusi sa te doara ca mnah. ce nu ai simtit atunci simti acum. Asa ca, stai calm/a, dormi putin si nu te mai gandi la ele. Sper sa iti revii ^_^

| macydacy explică (pentru elizasedai):

Nu mi-a dat cu spray delocsad

| elizasedai a răspuns (pentru macydacy):

Hmmm... thinking Stai putin, plomba no? thinking Din cate stiu eu, trebuie sa te fi dat macar cu o crema, sau...nu. Anyway, doctorul stie ce a facut acolo, depinde de fiecare, dar, in mod normal, nu ar trebui sa fie o problema cu faptul ca te doare. La urma urmei, ai pus un "dinte" artificial. So, calm downbatting eyelashes

| macydacy explică (pentru elizasedai):

Banuiesc ca ai dreptate dar totusi e deja de o saptamana plomba si totusi inca ma mai doare cateodata thinking nu prea stiu, mersi oricum :*

| elizasedai a răspuns (pentru macydacy):

A ta e de o saptamana, e abia la inceput, pe mine ma doare acum plomba din cauza faptului ca am mancat fierbinte :-s... sa nu faci astahee hee doare rau... deci, mai mult ca sigur a fost de la bautura, ai grija tongue