| alexandrazamfir a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutor...eu stau la matusa mea si unchiul meu...am 12 ani..sunt impreuna cu un baiat ne pupam doar pe buze si el e cuminte si timid ca mine... unchiul meu a zis ca daca afla ca sunt cu un baiat sau ca m-a pupat cineva a zis ca ma bate...mama mea nu mai este a decedat...ce sa fac? Nu e drept nu ma lasa sa fac nimic nici sa ies din casă... dau funda pentru mai multe sfaturi.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La varsta ta iti face foarte bine. ai sa vezi tu cand ai sa mai cresti, ca el are grija de tine de fapt.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta asta draga mea nu poti face nimic altceva decat sa-l asculti pe tutorele tau.

| T0T a răspuns:

Are dreptate unchiul tău. Ești prea mică pentru o relație.

| LoveSleep a răspuns:

Ascultă-l că știe ce zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta draga de unchiul tau, daca nu poti sa faci asta pentru el fa-o in amintirea mamei tale.Ai doar 12 ani si nu stii ce-ti rezerva viata mai incolo.Incearca sa-ti traiesti cat poti de bine copilaria, ca nu o sa te mai intanlesti cu ea niciodata.Cat despre baieti o sa ai timp si de ei la greu.Numai bine! happy