| Dyanes a întrebat:

Hey.AM nevoie de ajutor in dragoste laughing. deci, mi place tare de un baiat, il iubesc f muult. insa de cand m-am certat cu prietena lui el doar ma priveste pe ascuns, nu'mi mai vorbeste.non sstop ma priveste. Insa prietenii mei imi zic ca n'are cum sa ma placa la cate gagici are. acum nu stiu, niciodata nu se stie. eu nu mai inteleg nimicsad. nu-mi mai vorbeste ca inainte, numai este dulce, nu ma mai saluta.sad doar ma priveste cand nu sunt atenta. insa de multe ori se intalnesc privirile noastre! Voi ce credeti? am nevoie neparat de ajutor! Please. La cel mai bun raspuns. FUNDITA :*:*:*:*:X

4 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el,ia`l de o parte vorbiti deschis doar sunteti mari nu? Numai sunteti niste copii. Spune`i ce simtiti si cred ca astfel vei stii daca te place sau nu, sau de ce se comporta asa... Iubirea e asa de simpla, insa noi o complicam.

| Bella03 a răspuns:

-Pai daca are o prietena si se uita la tine cred ca nu site dintre care sa aleaga.
Poate vrea sa fie cu amandoua.
Asteapta monetul oportun cand se vor desparti, iar apoi poti sa iti pui in aplicatie sarmul.smug

| anytimeanywhere a răspuns:

Asteapta pana se desparta caci din cate am inteles are multe gagici nu cred ca o sa stea mult cu ea si dupa ce se despart poti sa mai vorbesti cu el cu vorbeati inainte si poate cine stie o sa fiti impreuna. Succes!

| EmiMoza a răspuns:

Date la el!