| anonim_4396 a întrebat:

Hey,am o mare problema cu bunica mea nu stiu cum so descriu mai degraba rea,este enervanta si daca dimineata nu invat sau chem fete la mine tipa pune mana si invata vin tezele chesti daseta si ma scoate din sarite dar ma aptin sa nu o injur ce ar trebui sa fac, deoarece mam luat la certa cu ea zilel astea si nu o mai suporr vreau raspunsuri urgente :*
Incep usor usor sa fiu o fire mai nervoasa din cauza ei
Funda :**

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Partea buna e ca tine la tine. Partea proasta e ca nu stie cum sa se controleze.
Cel mia bun sfat ar fi sa o ignori, las-o in treaba ei,, sa tipe la pereti. Nu iti irosi timpul certandu-te cu ea, de regula cei batrani sunt cam morocanosi si au niste reactii mult prea iesite din comun si e foarte posibil ca unele cuvinte sa te raneasca ( am patit-o cu bunica sad ) Cel mai bun sfat ar fi sa spui ca ea si sa faci ca tine, si cand nu se mai opreste din tipat las-o singura in camera sa tipe la pereti.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

N`o bagi in seama. E problema ta ce faci, cat poate sa urle daca vede ca nu`i acorzi nicio atentie?raised eyebrows

| svartirhimnar a răspuns:

Mamă câte greşeli ai. Lăsând asta.
Păi, în principiu faci ce vrei, nu? Să o înjuri? laughing Oau.
Poţi să găseşti un moment în care e calmă şi să discutaţi.