| DENI1392000 a întrebat:

Hey. Am o problema, am multe puncte negre pe fata si nu foarte multe cosuri, dar cred ca le am de 1, pur si simplu nu dispar si daca incerc sa le storc imi fac rani foarte urâte. Cum sa fac sa scap de ele?

Funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu mai umbla la ele, spală-te pe faţă în fiecare seară înainte de culcare, cu apă călduţă, săpun ( dove sau de casă ) şi la sfârşit, după ce ţi s-a uscat faţa, dă-te cu zeamă de lămâie... Pe mine m-a ajutat enorm.

| larysa3917 a răspuns:

Daca tile spargi iti apar mai multe este la farmacie o solutie sa tio pui pe cosuri te dai vreo 2 saptamani cu ea si iti dispar

| DENI1392000 explică (pentru larysa3917):

Cum se numeste solutia?