| Mirela a întrebat:

HEy :* am o problema.care ma enerveaza straight face deja a inceput sa devina un complex

am burta [nu exagerata dar oricum imi displace] si soldurile putin km dezvoltatestraight face. ce exercitii as putea face sa scap de ele? abdomene?
intr-o luna as vrea sa scap :-s >[vise.8-]

fundita :X

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Pentru burti mari se face alergari 4-5 km in fiecare zi Pentru putina burtica se fac abdomene dimineata si seara dar se mai multe feluri pentru a lucra in totalitate abdomenul, Dau un exemplu; culcat cu mainile sub sezuta picioarele la 45 de grade si -ti scrii numele imaginar in aer fara sa lasi picioarele jos Sa cauti ca nivelul picioarelor sa ramana neschimbat Daca vaci exercitiul acesta de doua ori pe zi dimineata si seara intr-o luna vei avea un abdomen de invidiat Numai un exemplu i-ti mai dau; Culcat pe spate ridici si picioarele si corpul in acelasi timp concomitent Daca poti dupa este bine sa mai sari si coarda, Te ajuta mult Acum vezi De tine depinde Succes Pa

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sport mult sport de ex cele mai impt:
1.Alergari
2. Abdomene
3.Mersul pe bicicleta
Succes si mai evita si tu dulciurile sucurile astea

| Smileyy a răspuns:

Taie burta. si soldurile laughing