| beautfydenise a întrebat:

am 15 ani si sunt putin grasutza as vrea sa slabesc 3-5 kg sau chiar mai multe cum sa fac am soldurile mari si burta in rest e ok cum sa scap de ele? hellasul e bun la slabit?

2 răspunsuri:
| SunShine_5894 a răspuns:

Ai o varsta frageda,esti inca in dezvoltare,nu lua pastile si nu tine regimuri. Fa sport, abdomene, mananca sanatos, multe fructe si legume, nu manca dulciuri, grasimi si prajeli. Poti sa te infoliezi la burta si sa lasi sa iti transpire, ajuta. Bafta!

| PaulLa_3183 a răspuns:

Nu medicamentele sunt solutia! Am avut aceeasi problema si am apelat la Doamna Dr. Nutritionist Lygia Alexandrescu telefon 3174341, str.grigore alexandrescunr 7, bl h1, ap12, interfon12-PIATA VICTORIEI...acolo iti va pune cateva intrebari si iti va crea un "stil de viata sanatos", nu regim, conform preferintelor tale. Te duci din 3 in 3 saptamani si sedinta cu programare este 60 RON. Merita!