| ciuss_2256 a întrebat:

Hey. Am o problema. Nu stiu cum sa imi fac rochita de banchet [ clasa a8a ] lunga sau scurta? Astept pareri love struck va rog love struck Mentionez - am picioare scurte. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Pentru baieti : sexy - scurta; tocilara - lunga laughing. Pentru profesori : prostituata - scurta; un elev model - lunga. Parinti : nu ma intereseaza - scurta; nu ma intereseaza - lunga. Pentru fete : e curva ( adica sunt geloase) - scurta; e o prietena buna ( adica stiu ca baietii nu se uita la ea) - lunga. Sper ca ai inteles big grin. Alege ce vrei! Succes! Funda plz, scumpa? :*

1 răspuns: