| Just Shadows a întrebat:

Hey am ratat emisiunea"Creierul muzical"de pe National Geografic...nu mai am nicio sansa s-o revad nu?crying

Răspuns Câştigător
| frumusik007007 a răspuns:

10 IULIE LA 18:00 va fi redifuzat pe national geograficwinking

4 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Uita-te intr-un program TV happy

| KaTaLyN a răspuns:

Imi pare cu regret sa te anunt dar n`o vei mai vedea...NICIODATA IN VIATA TA...nici pe 10 iulie, intra pe google sa vezi k nu e trecuta in grila de programe devil

| KaTaLyN a răspuns:

Am glumit mai tongue vezi si tu pe youtube sau pe 10 iulie cum zice james boanda big grin

| Special . a răspuns:

Nu, poate doar daca o cauti pentru ca poate fi redata.:d