PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

N-ati uitat, nu?! Creierul muzical, pe National Geografic, acum, la ora 21!

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am vizionat numai o parte din emisiune ca am avut musafiri, abia au plecat, sper sa vad maine reluarea, oricum intotdeauna tu esti pe felie cu toate emisiunile interesante, iti multumesc pentru atentionare.

auran
| auran a răspuns:

Cred ca-mi mai trebuie un televizor, in casa asta toate sunt ocupate!

auran
| auran a răspuns:

Interesanta emisiune desi nu am reusit sa o vad in intregime. Creierul este un mecanism fascinant daca-l pui la lucru si daca stii sa-l folosesti in propiul tau avantaj.

| Wtf9000 a răspuns:

Bleah, nu-mi place!

Shin
| Shin a răspuns:

@PsihoSex: Pot sa ma abonez la tine sa-mi dai mereu astfel de alerte? Imi plac gusturile tale laughing)
Shin

| Barajag a răspuns:

Cum sa uitam? doamne ferestebig grin

| hashe86 a răspuns:

Crainicul de serviciu din nou la datorie!
good job!

| dreamerlainen a răspuns:

Eu am TV-ul pe NAT Geo, dar TPU-ul nu ma lasa sa vizionez sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat! crying