| mihaela2808 a întrebat:

Hey! Am si eu intrebare.De la o vreme tot visez o persoana incontinuu, in ultima vreme cred ca am visat-o de 20 si ceva de ori.Stiu,o sa imi spuneti ca ma gandesc la ea, dar as vrea alte argumente. big grin

5 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,si mie mi s-a intamplat, iar problema era ca eu nu imi doream sa visez acea persoana, avand parte de anumite intamplari neplacute si amintitndu-mi de prostia omeneascahappy. Poate tu vrei alte argumente, insa nu prea exista.Fie o placi pe acea persoana[pentru ca presupun ca este un baiaton the phone, fie e o simpla ...lucrare a subconstientului tau.Noi nu suntem stapanii viselor noastre, motiv pentru care nu suntem vinovati de ceea ce visam. Poate ai anumite amintiri cu acea persoana, ori nu te intelegi foarte bine cu ea si astfel a devenit "cosmarul" taubig grin. Orice este posibil.Pa-pa!

| sublime89 a răspuns:

Nu prea exista alte argumente laughing

| AnnaMarya22 a răspuns (pentru sublime89):

Cam asta i-am spus si eu! laughing)

| mihaela2808 explică (pentru AnnaMarya22):

Mda...laughing laughing

| DarthNiger a răspuns:

Salut! Pai da ori te gandesti la ea sau o vezi mereu, depinde ce fel de persoana daca e baiat poate iti place de el, nu prea stiu ce sa zic tongue.