| CrissuBaa a întrebat:

Hey! Am si eu nevoie de niste statusuri frumoase?

Răspuns Câştigător
| xxD a răspuns:

E mai rusinos sa nu ai incredere intr-un prieten decat sa fii inselat de el. –

♥ Nu ştiu să fiu numai pentru tine. Greşesc mereu. nu mă pot abţine!

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit,poti sa razi cand inima iti plange.

E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine Poate intr-o zi iti vei aminti Ca am avut grija de tine Macar o zi

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy

Iti multumesc ca ma inveti sa iubesc Te voi pastra in inima mea pentru totdeauna`; x

•Unde nu o sa fii tu,cea mai mare distractie o sa fie!

Poate o altă ea îţi va părea mai minunată,Simplă,Dar totuşi complicata!

Mai ştii? Îţi plăcea să o vezi râzând.Ea tot cu zâmbetul a rămas,tu tot cu ea în gând.

Ea nu uita niciodata prin cate au trecut, iar el cand o priveste ramane mut!

Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine.; x

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!

-"Ma joc mereu cu tine, Zâmbesc când vad că ţine, Mereu te întorci la mine.Te urăsc, te iubesc, Ba te vreau, ba-mi doresc Să nu mai ştiu de tine.

Prinţeso, nu plânge că viaţa nu te aşteaptă.

Mi-ai dat motive sa traiesc, cum sa nu te iubesc?!

Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti, ca pentru tine am renuntat la multe si la multi

Pentru ca atunci cand ma gandesc la el, zambesc fara sa vreau!

Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente. happy

Nu merita sa plangi, sa te distrugi pentru'o greseala. La vârsta asta, orice greseala face parte din viata normala.

Nu-ti mai manjii fata' cu lacrimi de iubireee Nu-mi cere sa te iert :*. Stii ca nu-mi sta in fire

Nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face tot la ea te vei intoarce love struck

nu te potshi schimba da ea mereu te va ierthaa sthii ca ori ce ai face tot la ea te vei intoarce love struck

Nu stiu' cum suna dar fericirea mea consta in a fii impreuna;>

Sunt mai multee ca ea love struck Dar nu toate stralucesc!

Pentru ca te iubesc :* Merit mai mult straight face Nu crezi?!

Toate il vreti macar o noapte. Dar nu are timp de vagaboante.Va vrajeste, va zapaceste, va da sperante, va amageste, Dar cand vine vorba de iubire, va spune ca ma are pe MINE!

Promit că într`o zi o să te uitwinking

1000 ca ea nici una ca mine love struck

Nu te mai da mare ca te cunosc de cand erai la reducere pe rafturile prafuitewinking

♥ Te iubesc rau; x, Deci nu e bine! straight face #

---> ♥ O sa ne-amintim cum a fost day dreaming O sa zambim :], O sa ne privim la fel;; ) Doar prieteni o sa fim`!; x

`~ Nu vreau sa te vad cu alta` :[.Dar o sa sar si peste asta big grin Oricat de mare`i saltu`winking ~`

intr-o lume alb si negru ...am tupeuu sa visez in culorii. :]] smug

Prefă-te că eşti trist şi…. bucură-te de viaţă!

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut

Un singur lucru bun am invatat de la tinebatting eyelashes. sa-i dau dracu pe toti daca mie imi e bine!

Nimănui nu-i pasă dacă eşti trist, aşa că ai putea la fel de bine să fii fericit

Da-le naibii de sentimente, am momente cand n-am argumente!

Am invatat ca dupa altu tot un altu vine.Aceleasi replici.Acelasi "Te iubesc"…Acelasi rand "Mi`e dor de tine Te doresc"…!

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

Imi pare rau pentru toate greselile pe care le-am facut :* mi-am dat seama ca pe tine te iubesc enorm de mult! ♥

Credeam,crede-ma,in orice zambet. Fugeam de tot sperand sa fug de orice urlet.

Sa ai grija cum t porti cu mine` daca` mai vrei s` tin la tine`! K sunt prea dulcee` cum m` port cu tine`, n`am aere ma sti bine``! Cu dedicatzieelaughing

Tu spui "lasă,va trece tot", dar se întâmplă iarăşi. Atâtea faze de căcat din partea falşilor tovarăşi

Poate într`o zi mă vei căuta Şi vei spune tuturor „lipseşte ea"!

• îi mai dau o şansă • să imi dovedească • că şi un vagabond ştie să iubească •.

• ştii că pot să iubesc pe oricine;; ) • ştii că pot fi fericită : x • şi fără tine! •;*

Imi cereai false scuze, aveai priviri confuze, citeam minciuni pe buze, acum incep sa ma amuze, nu ai fost ca oricare altu` ai fost ca si celalalt

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta, Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed!; X *

•Inca o seara incepe gratios. Parfum in aer. Nimeni nu sta jos. Pahare pline. Agitatie. Si fetele fac senzatie! •"; D/

Ma exprin sa intelegi mesajul`; x Eoo nu`s mata` sa`mi cenzurez in fata ta` limbajul`winking

Cand vine vorba de iubire, spune`le ca ma ai pe mine >:"

Nu vreau să fii visul meu ci realitatea viselor mele

Primul " Sa mor daca mai beau". Pana se`ntampla a doua oara. Prima iubire de`o vara. Prima absenta la scoala. Prima oara cand te`ai intors a doua zi de pe `afara.

~Masini si vila cu piscina in curte, te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne, pustan de bani gata, si du`te sa prostesti pe alta

~Clubul vagaboandelor cu zero venit, saluta cu respect vagabonzii care inghit.

• Sunt inca O copila. nu incerca sa ma schimbi. mai tarziu iti va fi dor!

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna!

Mereu iti spun>; dd< Ca totul´va fi binee, Mereu Imi spui´ca orice;;] Ar fii Ramaii Langa Minee; o3´

Prea repedee;;= ´toate;;* S`au pierdut in Vant ´orice ar fi;;] tot t´am in Gand; o3

Invata sa faci diferenta dintre alte fete si fata ta, Ca toate iti vor spune "te iubesc" dar nimeni nu te va iubi ca ea

O doare cand te vede cu altcineva. Ii frangi inima Fraiere nu te mai juca!

De la un timp esti cam ciudat. Ma intreb oare vreodata ti-a pasat!?

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu..Am plecat si n-o sa mai vin! Tu plangi. Dar gandeste`te Ca a fost invers In trecut "

"AhA.AhA uita-te La PoZa MeA.Si AdUtI AmInTe Ca M`aI lasat PtR zdreanta Ta. "

Satula de tine…satula de noi…Stai! Nu pleca! Intoarce`te!…Ia in *** si trecutu si plecati amandoi…!

Cand iti vei da seama ce mult valorez……. si vei vrea sa te intorci la mine…… aduti aminte ca mai parasit pentru alta…. si daca veii vrea sa mai fiu a a ta…. o sa fie prea tarziu……. eu te voi uita si voi fii a altuia….

Acum DuTe! Fa Ce Vrei! Dar Sa Nu Mai Ai tupeu Sa privesti In ochii MeI

Daca as putea i`as da parte din mine, Vreau sa o vad zambind urland de fericire

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ce ma intrebi pe mine de ce ai tu nevoie? rolling eyes

| Anqutsa a răspuns:

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m`ati lasat la greu.Am trecut peste asta incaodata.Dar...acum sunt alta fata.
Ce te`ai gandit ca indiferenta ta ma doar? Ha!? dar nu te`ai gandit...pentru mine mai existi oare?
Am fost candva langa tibine...n`ai stiut sa apreciez...bineoh go on!

| OnlyYou620 a răspuns:

Nu mai pune tu atatea sentimente din prima ca in scurt timp te lasa la pamant mai rau ca heroina.

Suntem piesele perfecte dintr-un joc de sah pervers, unde nu exista reguli si toti merg pe interes.

Poti sa ajungi repede sus. Cu un compromis in plus!

Poti sa uiti de tine si sa te-nneci in alcool. Stiind ca sufletu' nu se vindeca c-un paracetamol.

Strange-ma in brate si atunci cand iti zic "Lasa-ma, n-o face"

Stiind ca cel mai greu ti-a fost sa-i alegi, acum dispar. Cand vezi ca aproape orice prieten se transforma-n adversar.

Poate ca nu ai chef nici sa o bagi in seama, da' daca maine dispare ai sa vezi ce mult inseamna.

Un alt apus de soare, fratioare, stiu ca doare tare! Capu' sus nu lasa nimic sa doboare...

Calca-ti pe orgoliu si raspunde la intrebare " Daca te-as calca si eu pe inima ce zici, doare?"

M-am schimbat nu mai sus fata care eram.Mai stii cand plangeam? S-a dus dracu tot acum rad si mi se rupe de toate.

Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodata. Iubire si Ura cum lovesc ambele deodata.

E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie e greu sa suferi si nimeni sa nu stie.

Nu renunta niciodata la ceea ce iti apartine si nu lasa pe nimeni sa renunte la tine...