| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am si eu o mica intrebare... Vreau sa invit o fata in oras, ne placem reciproc, si vreau sa stiu cam ce ar trebui sa povestesc cu ea in timpul intalnirii?!

Răspuns Câştigător
| Raspuns78 a răspuns:

Ideea nu e sa povestesti tu ceva anume, ci sa afli cat mai multe despre ea happy sa o lasi pe ea sa povesteasca... Iar ea va face acelasi lucru, te va intreba tot ce vrea sa stie despre tine happy Asadar, inarmeaza-te cu intrebari de tipul: "ce muzica asculti", "filme preferate"... etc.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Incercati sa gasiti subiecte comune. Adica tu sa nu vorbesti minute intregi despre LOL sau alte jocuri.Si nici ea despre cum s-a machiat.
Vorbiti despre scoala (daca sunteti elevi), despre filme, carti.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

DESPRE SCOALA? Sterge-ti contul laughing.

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Gandeste-te ca POATE au 11-12 ani.
Despre ce vrei sa discute?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

Am vazut acum ca are 14 dar totusi. Subiectul scoala e tabu, asta daca nu esti tocilar si nu ai nimic mai interesant de vorbit.

| R0R0 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Poate sunt timizi si nu stiu cum sa abordeze anumite subiecte.
Asa ca "scoala" le vine in ajutor laughing))