| Chelly007 a întrebat:

Hey. am si eu o mica problema...eu cunosc un baiat [14 ani ca mine ] de aproape 5 ani. El la inceput m-a placut mult, poate si iubit dar eu nu-l bagam in seama pentru ca aveam 11-12 ani si nu ma interesa chestii dinastea.Si eu acum il plac si tot imi cere sa-i fac desene pentru scoala. i-am spus ca astazi nu pot sa-i fac ca am treaba si sa incerce singur, a inceput sa-mi zica ca ma iubeste si chestii din astea, apoi ca sunt rea si care baiat s-ar uita la mine si ne-am cam certat doar pentru ca n-am putut sa-i fac un desen, apoi tot zicea ca eu sunt oaia neagra dupa ce l-am ignorat si batut joc cand ma placea. asa face mereu cand e vorba sa-i dau ceva de care are nevoie. apoi i-am spus ca daca ma placea nu se mai dadea la altele si el a zis ca macar alea sunt pe gustul lui...nu stiu ce sa-i mai zic sa ma ierte pentru cand eram mici sau macar sa fim amici? ..PARERI? IDEI? [FUNDA]straight face

3 răspunsuri:
| 1DPinkpOint a răspuns:

.dupa ce te-a jignit tot tu sa iti ceri scuze? scumpo..lasa`l. o sa vina el inapoi. baietii nu renunta asa usor la prietenele din copilarie[experienta proprie.] :*.si nu trebuie sa umblii tot timpul dupa el. daca vrea desen, sa isi faca..presupun ca are 2 maini, nu? trebuia sa inteleaga daca nu poti. happy

| mariansarivan a răspuns (pentru 1DPinkpOint):

Acel baiat nu te place si doar te folosit pentru interesele sale asa ca nu-i mai zice nimic

| AlecutzaAle a răspuns:

Pai ar trebui sa iti ceri scuze deoarece erai foarte suparata din cauza...(gasesti tu ceva). Daca nici asa nu vrea sa va impacati lasa-l in pace si nu il mai baga in seama pentru ca dragostea lui fata de tine nu poate disparea asa usor si peste vreo saptamana el va vrea sa va impacati