| flavius01 a întrebat:

Hey! Am si o problema cu inaltimea (again, stiu!). Faza este ca azi profesorul de sport a facut un comentariu cam urat sa zic asa si as vrea sa stiu ce parere aveti. Eu sunt in echipa de basket a liceului si na, avand in vedere ca am 2.19 (2.20, ce sa mai...) ajung la cos doar ridicand un pic mana si logic ca profit de asta, iar profesorul a zis ceva in genul "hai ca tu si asa esti cat un monstru" cand a facut echipele ca sa jucam intre noi. Vi se pare normal?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu - este un nesimtit, nu are voie ca si cadru didactic sa faca astfel de afirmatii jignitoare, eu i-as fi raspuns in gluma ca atunci sa imi spuna ca sunt monstru daca l-as face ghem si l-as arunca pe el la cos laughing

| NatureSelf a răspuns:

Esti atat de inalt cat si potrivit pentru baschet, in cat si el este invidios. e Logic ca te personifica, cu metafore. de genu

| Bitter a răspuns:

Dacă a vorbit serios nu mi se pare deloc normal.Ca şi cadru didactic trebuie să-şi vadă de treaba lui, dar cine ştie poate doar a glumit.Nu lua totul în nume de rău.winking

| ilegalnonstop a răspuns:

Asa e la antrenament, intr-o echipa. un antrenor cauta sa fie dur ce dreaculaughing. asta e nimic om... unii pleaca batuti si injurati calumea