| anonim_4396 a întrebat:

Hey.Am un par deteriorat, deteriorat. happy
Folosesc placa (desi cu ceramica), l-am vopsit de 3 ori in 2 luni si acum l-am tuns sa mai scap de el.
M-as tunde cheala dar poate gasesc solutii thinking rolling on the floor
Stiti produse care sa fie bune pentru parul deteriorat?
Mersiiii
[Funda se stie]

Răspuns Câştigător
| madw99 a răspuns:

(21 Februarie 2011 23:50 )
Barbiii a răspuns:
Pai, parul trebuie lasat natural, fara placa de par, fie ca este cu ceramica sau nu, si fara vopsea.Produsele de la Amway. Sunt putin mai scumpe dar au efecte garantate. Eu folosesc

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai, parul trebuie lasat natural, fara placa de par, fie ca este cu ceramica sau nu, si fara vopsea. Normal ca ti se deterioreaza parul! Nu il mai vopsi si spala-l la macar 3 zile cu ceai de musetel.
Produsele de comert oricum nu ajuta cu nimic! Cele naturale raman cele mai bune.

| Șâret a răspuns:

Exista vreo diferenta intre produsele de pe piata larga si cele profesionale?

| Șâret a răspuns:

Mersi Mada. Funda rolling on the floor Tie.

| IndescribableChild a răspuns:

Produsele de la Amway. Sunt putin mai scumpe dar au efecte garantate. Eu folosesc. Eventual vorbeste cu un hairstylist si iti recomanda sigur ceva care ti se potriveste

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Mama deci nu mi potrolling on the floorFac pe minerolling on the floor
*poate ma primeste si pe mine Muflă pe plantatia ei de marijuana*
Nu's nebuna, sau poate sunt da asta nu conteaza acumrolling on the floor
Mi te imaginam si eu chealarolling on the floor