| Iustiina a întrebat:

Hey, anul 2010 a fost anul tigrului? daca da, atunci ce an e 2011? si care era culoarea specifica anului 2010? dar a anului 2011? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Saturday a răspuns:

Este anul iepurelui. Specifica norocul si rabdarea.

Daca te referi la culoarea care se poarta este movul.:X[2011]

3 răspunsuri:
| bibyyy143 a răspuns:

In calendarul chinezesc este anul iepurelui (2011)

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Anul 2010: Anul tigrului, dar nu stiu ce culoare exact
anul 2011: anul iepurelui alb.

| summerlove_4222 a răspuns:

Anul 2011 este cel al Iepurelui, care începe pe 3 Februarie 2011. La începutul anului trecut eu intelesesem ca roșul este culoarea specifica lui 2010, iar in 2011 sunt la moda tot culorile vii si bine conturate! Sper ca te ajuta cu ceva aceste informații.