| BiaBybbyBia a întrebat:

Hey. As vrea sa imi fac un tatuaj care sa semnifice iubirea enorma si sinceritatea pe care am avut-o fata de fostul meu iubit. [A fost baiatul dupa care plang de 5-6 luni, inca il iubesc, dar din nefericire nu mai suntem impreuna, si m-am decis sa imi fac un tatuaj care sa exprime toata dragostea pe care eu o am inca fata de el].Nu vreau data scris sau numele lui si al meu. Ma gandeam la un desen mic cu ceva scris, dar n-am idee. Va rog, spuneti-mi ce idei aveti voi, nu imi dati site-uri ca m-am uitat pe toate. Va multumesc anticipat. :*.
Ps:fara misto sau raspunsuri jignitoare happy

4 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Niciodata nu se fac tatuaje pentru iubitii/iubite si asta e un sfat dat de catre o persoana care face tatuaje de foarte mult timp. El cu siguranta nu o sa aprecieze gestul iar tu o sa ramai toata viata cu tatuajul care o sa-ti aminteasca de el.

| T0T a răspuns:

Ceva referitor la initiala sa. Si eu as face la fel pentru cineva...dar in fine.

| SkyPilot a răspuns:

Nu iti face tatuaje. Azi gandesti intr-un fel, maine ideile ti se schimba, tatuajul ramane. Daca ai sa treci prin 7-8 astfel derelatii, cee ce in societatea actuala nu este de neinchipuit, ce faci cand nu mai e loc de fostii iubiti?

| cristinela4 a răspuns:

Poți face simbolul infinitului la incheietura mîinii, sau sa scrii cuvîntul: forever. Baftă si e foarte draguț gestul tău!