| Rebeca269 a întrebat:

HeyhappyAs vrea sa imi pun un pierce...as vrea in buza gen alex evans sau nu stiu in limba poate.Cat de tare doare un pierce? Ce pericole exista? Unde doare cel mai tare un pierce si unde doare cel mai putinbig grin.
Funda:X

Răspuns Câştigător
| Miriam9 a răspuns:

Eu mi-am pus singura acasa in buza si nu a durut deloc.am mai pus la alte 2 prietene.si totul este ok si azi.cu un cercel de ureche rezistent, spirt si vata.il avem si acum si nici una nu a avut probleme.dar mai bine du-te la un salon sa fii sigurwinkingin limba e chiar dureros si periculos.plus ca in buza nu doare aproape deloc.bafta

1 răspuns:
| RobertLolza a răspuns:

Pai cel mai tare doare atunci cand ti-l pune. Atentie! Chiar daca iti amorteste buza, limba, spranceana sau alceva cu solutie speciala tot va durea ingrozitor! Despre riscuri nu prea stiu ce sa zic dar iti va spune ala de acolo care ti-l pune ( iti recomand sa te duci la un mall sau ceva si sa nu ti-l pui acasa singur de capul tau ca nu e bine ) varul meu a avut in buza si nu a avut nici o problema dar l-a pus la un specialist... Bafta!