| Alissonn a întrebat:

Hey. As vrea sa va intreb ceva fetelor. Care v-ati epilat pe maini as vrea sa stiu daca e adevarat ca iti va creste parul mai des si mai negru.straight face As vrea sa ma epilez si eu dar nu stiu consecintele :-s. dau funidta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu aceasta afirmatie este complet FALSA, crede`ma nici nu isi va schimba culoarea sau va creste mai mare sau mai repede.Singura chestie pe care o vei observa legat de parul dupa maini este ca isi va schimba doar forma varfurilor si nimic altceva.

8 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Nu o face.Iti vor creste imediat cu fire mai lungi si mai inchise la culoare. Daca tot vrei sa iti iei parul de pe maini exista la estetista epilatia cu laser care e permanenthappy

| niko a răspuns:

Pai. depinde cu ce te facihappy
daca te faci cu lama da crete mai des, aspru si mai negruhappy
incearca cu benzi o s aiti creasca mai rartongue

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Consecintele sunt:
1.Creste intr-adevar ff greu
2.Pe mana doare mai tare decat pe picioare
3.N-o sa arate bine
4.Mai negru nu-ti creste.doar daca ai parul negru. daca il ai blond nu trebuie sa te epilezi ca nu se vede
Cuplacere! kiss

| Laurixu a răspuns:

Mdea asa e. daca ai putea sa te faci cu laseru la un salon, dar cred ca costa ceva bani. daca ai venituri ai putea Baftaa:*:*

| Tania_9268 a răspuns:

Nu am facut asa ceva dar am vazut. In primul rand durere, dupa care, da, va creste patul inapoi si chiar poate dublu.si negru. Daca la tine chiar este urgent sa iti epilezi parul, o poti face si te poti obisnui cu asta o data pe luna. Eu am destul de mare parul pe maini si este blond. Nu ma deranjeaza absolut deloc, am par mult si chiar nu conteaza. Sper ca ti-am fost de ajutor. fundita?smug

| o° Odd Kidd o° a răspuns:

E adevarat:-s e mult mai des si mai negrulaughing
Oricum daca o sa te epilezi nu o sa-l mai lasi sa creasca, banuiesc happy Mai bine nu te-ai epila :*

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Depinde cu ce daca dai cu BIGUL o sa cresca imediat si cu timpul o sa se ingroase firul de par iar daca o sa folosesti aparatul o sa creasca mult mai greu cu timpul o sa se mai rareasca si nici nu o sa se mai ingroase tongue sper ca te-am ajutat ...acuma nu stiuuu daca o sa folosesti bigul la 3-4 zile o sa trebuiasca mereu sa te epilezi ca o sa se vada urat.

| Carla_2656 a răspuns:

Da creste mai des si creste in toate directiile.cel putin la mine asa e.nu sunt cine stie ce chestii grave doar ca depinde si cu ce te epilezi.