| Alina_Ioana_2000_Qezy a întrebat:

As vrea si eu niste mesaje de buna dimineata pentru iubitul meu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ești în stare să compui un mesaj mai bine să nu îi mai scrii. Ce te faci dacă vrea sa continuați discuția?

| HitlerBucuresti a răspuns:

Dimineţile mele încep cu tine❤❤❤Bună Dimineața, celui mai special bărbat din viaţa mea, hai repejor fă ochişori trezirea! căci cineva asteaptă cuvinte dulci si săruturi virtuale (scuză pentru seara de eri că sunt o NESUFERITĂ căci uneori scriu atit de rece si aiurea ???????? sunt NEBUNĂ şi recunosc! Nebună şi geloasă căci cred că vorbeşti cu cineva!???????? Mulțumesc că am Dimineți cu tine indiferent că ne prind in paturi (de cămin ????) diferite dar am rabdare căci ştiu că va fi şi Dimineața in care o săti fac cafeaua cu toate ca cafeaua o beai după ştii la ce fac aluzii (Nimf)???????? (sau o săți calc hainele de muncă cel puțin, eu așa cred...(Doamne, ce timpenii zic ???????????? imaginația mea nu are limite????) sau o să te cuprind pe la spate urmind o doza mare de pupuri şi lenevind in pat şi știind că ai lângă tine omul în ochii căruia ești perfectă fix așa cum ești tu!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ O zi frumoasă suflețelul meu!

| Hithere976 a răspuns:

Ii poti spune in fiecare dimineata cate un lucru care iti place la el