| Cocolinaaaaaaaaa a întrebat:

Mesaje de buna dimineata pentru iubitul tau. Ceva original, nu dupa internet luat

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă îi trimiţi mesajele copiate de aici, tot de pe internet le-ai luat. Nu îţi compune nimeni mesaje, nu este iubitul nostru şi nici măcar nu îl cunoaştem ca să putem să îi compunem ceva.
Dacă nu ai habar ce să îi scrii înseamnă că nu simţi nimic pentru el.

| MarianWLF a răspuns:

Asta e la caterinca, dar ii poti trimite mesajul care l-am primit e dimineata de la varul meu, "Scoala ba ****" rolling on the floor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai noi daca ti le dam nu tot DE PE (nu DUPA) internet sunt?

| T0T a răspuns:

Care ar fi diferenta. Tu oricum le iei de pe internet daca iti da cineva de aici gata facut. Original inseamna ca fiecare sa le faca pentru el. Deci fa-le singurica, daca vrei originalitate.

| Dariusuu a răspuns:

Bună dimineaţa iubitule.Cum ai dormit? Eşti bine? Să ştii că te iubesc mai mult ca niciodată. Eşti în toate celulele mele? Ce-mi faci tu mie? De ce nu mi te pot scoate din cap?

Ştiu doar că te-am găsit şi n-aş vrea să te pierd niciodată.

Ăsta nu e de pe net, e din mintea mea.Nu mă lua în seamă, fluturaşii mei m-au inspirat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dariusuu):

Meriti oscarul happy

| Dariusuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am râs copios la răspunsul tău laughing