| Kidutsa675 a întrebat:

Hey baieti! Ce gasiti voi atractiv la o fata? Cu ce va atrage, cum va place voua sa arate iubita voastra, sa se aranjeze? Ce gasiti sexy la o fata? Pot raspunde si fetele...cum pot arata ele atragator in fata baietilor?! Funda! XD

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

Nu-s eu cine știe ce expetră în chestii de genu, da știu că aspectu nu prea contează. adică, contează și el.dar, ca să iubești pe cineva trebuie să-l iubești așa cum e el și să-l accepți așa cum e el.să fii capabil să înțelegi persoana respectivă. revenind la aspectul fizic.mnah,ce pot să zic.mai sunt și unii oameni care caută numa,, bunăciuni,, doar ca să le f**ă și apoi să le lase.

3 răspunsuri:
| boogbv a răspuns:

Dupa parerea mea mai bine o fata inteligenta si urata decat una proasta si frumoasa.Acum depinde de preferintele fiecaruia pentru unii conteaza forma pe care o au sau inteligenta dar multi se uita mai intai la fizic.

| AleWhatever a răspuns:

Sincer,sunt fata si mi-ar placea un baiat care ar alege o fata frumoasa in loc de una "sexy"

| DanyoAde a răspuns:

Pai inteligenta, emotiva..sa aprecieze lucrurile pe care le faci, sa nu se enerveze usor si sa nu fie imprevizibila..mai sunt. pe scurt.