| anonim_4396 a întrebat:

Hey baieti! Preferati o creola satena cu ochi mari caprui si buze senzuale sau o blonda cu ochii albastrii?

3 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Pfoai...nu toate blondele cu ochi albaștrii sunt frumoase...crede-mălaughing Deci prefer o creola satena cu ochi mari caprui si buze senzuale, mamaaaaa arrrr sa fie si brazilianca, aoloooo mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrlaughing

| M3RtZy a răspuns:

Pentru mine nu conteaza. Daca ne potrivim si suntem fericiti impreuna e perfect.

| xPustiu a răspuns:

Blonda ca na e blonda laughing ce se poate intampla laughing