| Danielle3232 a întrebat:

Hey baietilor!
Cum reactionati cind o fata va spune ca nu mai vrea sa va intilniti cu toate ca relatia voastra mergea bine?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Pai cum sa reactionez....as ramane socat in primul rand. Apoi sa zicem ca i-as cere o explicatie pentru decizia ei! Trebuie sa aiba una si restul ramane de vazut. Daca aia e dorinta ei asa sa faca. Chiar daca as tine la ea i-as respecta decizia.

1 răspuns:
| Voidwithin a răspuns:

Ma duc frumos in bucatarie si imi fac ceva de mancare, acum nu mai am stomacu plin s-o dus fluturasii.