| 뇬ㅁیتیستגחדשㅜㄴㅁ a întrebat:

Hey,buna am si eu o intrebare...imi place o fata care imi este cea mai buna prietena, dar ea nu ma place pe motviul ca o sa stricam prietenia sau poate chiar nu ma place..in fine..imi place f mult de ea si ea ma lasa so iau in brate si toate chestiile dar zice ca nu ii place de mn.ce sa cred? ..si cum sa fac sa aflu daca ii place de mn?

1 răspuns:
| H0bbit a răspuns:

Salut! Eu zic sa te duci la ea, sa iți iei inima in dinti si sa o intrebi, iar faptul ca te lasa sa o iei in brate nu inseamna neaparat ca ii place de tine pentru ca sunteti prieteni buni...