| loveanime059 a întrebat:

Hey, buna ce pot sa fac, ce activitati pot face in timpul liber, ca sa mai treaca plictiseala... funda la cele mai multe exwinking

Răspuns Câştigător
| OXxana a răspuns:

Pai sunt o gramada de variante in care iti poti petrece timpul liber:volei,berminton,fotbal,tenis,biliard,popice,carting,calculatorul laughing,plimbari prin parc,cu bicicleta,cu rolele,cu trotineta,cu schieibordul,sa joci carti,table,sah,remi,monopoli,te uiti la un film,mergi la club,discoteca, lautari, la mare, la munte, in alta tara, la cumparaturi dar defat nustu ce rost are intrebarea asta entru ca puteai sa gasesi si singura ceva amuzant dar sper ca teau ajutat exemplele mele te pup

1 răspuns:
| gunroxkr a răspuns:

Descarca aceasta joaca
http://www.gunrox.com/? ref=kristi