| Shinen a întrebat:

Hey, buna! Stiti ceva despre inversarea polilor magnetici si posibil sfarsitul lumii in jurul anului 2012? Si despre planeta Nibiru? Si cum ca planeta Nibiru ar lovi Pamantul?
Nu vreau informatii de pe net, astept parerile voastre.

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Citeste cartile arianey havahbig grin
noi avem trei(eu cu mama), am citit niste chestii pe-aclo, dar nu prea cred inele.
in esenta, spune ca incepand cu 2009 am inceput sa suferim anumite transformari ale pamantului, ape, seceta, inundatii, etc si ca chestiile astea vor continua pana in 2013 cand se vor inversa polii magnetici si vom face un ``salt energetic``. va cadea banul, nu va mai exista timp.in alte cuvinte vom fi o lume mai buna, asa cum traiesc si cei de pe inua, numiti inuaki.
despre nibiru nu prea stiu multe chestii, dar citeste cartile alea, daca te pasioneaza subiectul.

| CokoStar a răspuns:

Nu e niciun sfarsit.In 2012 o sa vina extraterestri pe pamant, asa a spus Nostradamus si eu cred in asta.

| Patty_8050 a răspuns:

Despre Nibiru nu stiu mare chestie... dar in 2012 va avea loc inversarea polilor magnetici, si posibil sa nu mai fie televizoare, calculatoare, case, etc si va trebui sa o luam "de la inceput".
Eu am auzit de la. Carmen Harra (?) toata chestia asta, si cica dupa ce sa va intampla chestia oamenii vor fi mai buni si vor invata sa aprecieze lucrurile e care le au.

| LoLo_9163 a răspuns:

Auzi, s-a spus ca e sf lumii si in 2007 si inca am supravietuit straight face. Daca in 2012 se intampla ceva rau, nu se sfarma pamantu laughing. Si daca vin extraterestrii pe pamant intreabai pe ei! Stay safe!

| LDCCristi a răspuns:

Buuunaaa sunttt din viitorrr si Terra e la fell laughing)