| AnemonaP a întrebat:

Hey buna, stiti remedii pentru intarirea unghiilor sau cresterea lor? Inainte le taiam mereu si credeam ca nu imi cresc, dar le-am lasat sa creasca si sunt foarte multumita, mi-am dat si cu zeama de lamaie si sunt multumita, am incercat si cu ulei pentru intarire, se vedeau efectele, dar mi se rup unghiile, adica mi s-au rupt 3 unghii in 3 zile, si vrea sa se rupa si alta, ce pot face? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

2 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Pentru intarire trebuie sa iei calciu.

| buturuga a răspuns:

Eu una, folosesc un lac de unghii cu multivitamine de la Avon, in opinia mea este perfect :]