| anonim908 a întrebat:

Hey buna TPU peste cateva zile e ziua surori mele face 18 ani vreau sa ii iau un tricou si sa scriu ceva dragut si amuzant idei?
funta pentru cele mai multe idei.

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

1. Cea mai buna sora din lume!
2. Major... Gata de un nou drum in viata, dar mereu sora mea.
3. Prietene prin alegere surori din intamplare.
4. nu te voi uita niciodata!
5. Sa ai parte de tot ce iti doaresti. Cu drag sora ta.
6. Desi ne-am mai certat tot ne-am impacat, te iubesc!
7. 18 ani alaturi de cea mai minunata persoana si inca mai avem de trait...
8. Tot ce am facut pana acuma a fost extraordinar ce urmeaza e fenomenal
9. Cum de? Cum de au trecut asa repede ani? De fapt nici nu conteaza caci am cea mai buna sora!

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Amuzant? "Ieri aveai 17"