| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU! Stie cineva daca pot citi Baltagul de M Sadoveanu online? nu am gasit nicaieri cartea si ma gandeam poate pot sa o citesc online.

3 răspunsuri:
| vampire16 a răspuns:

Sa sti ca exista site-uri speciale am citit si eu cartea online si este foarte frumoasa.Trebuie doar sa cauti diferite site-uri si poti sa citesti cartea.Sa sti ca poti sa descarti cartea dupa net poate o gasesti mai repede.Succes in cautarea carti, dadydi!

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru vampire16):

Multumesc.dar am cautat si nu am gasit nici un site sad