| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Buna tuturor! Am si eu nevoie de niste pareri... In curand aniversez un an de relatie si nu stiu ce cadou sa ii fac partenerului. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Eu cred ca dupa un an de relatie nu e nevoie de vreun cadou comercial si cliseic (gen inimioare sau chestii cu inimioare, kitschoase pana peste poate dupa modelul prafuit occidental). O noapte bine organizata o sa fie cel mai frumos cadou pentru fiecare. Un weekend eventual undeva sau o noapte undeva, relativ irelevant unde atata vreme cat exista un pat comfortabil. Va ramane o amintire peste timp si e genul de cadou care bate orice chestie ce poate fi cumparata, trust me.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, eu daca as fi fata si as avea un an de aniversare cu iubitul, i-as da cadou ceva facut de mine, din inima, dar poti sa ii iei si o ciocolata sau ceva, dar eu i-as face cadou ceva lucrat de mine... De exemplu un desen cu noi doi. Sunt multe lucruri pe care le poti face si nu neaparat sa fie asa de scumpwinking.

| Laviniargint96 a răspuns:

Ai putea sa iei doua brelocuri la fel cu inimoara ceva, unul pentru tine iar altu pentru el ca sunteti doi in aceasta relatie! nu doar elwinking succes

| Alexandraaa0026 a răspuns:

Pai...du-l la un club de karaoke invita cativa prieteni apropriati si tu ii vei dedica mel. voastra sau daca nu aveti asa ceva canta-i o melodie de dfragoste iar dupa spune-i''la multi ani iubitule'si mergi sa-l pupi... sperk iti place ideea happy