| YryNuTsSa a întrebat:

Hey! buna :*Vreau si eu niste statusuri amuzante dar nu din alea pe care le poth lua dupa orice site

Cele mai amuzante primesc fundita:*

1 răspuns:
| dyaaaa a răspuns:

Daca intr-o zi gasesti femeia cu altu si-ti trece prin cap sa te arunci de pe balcon, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi !
Viata e un joc de rahat... dar macar are grafika buna !
Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez... asta da vointa !
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez... un singur defect am - mint de rup !
NU FURATI ! Parlamentarii nu suporta concurenta.
Eu le stiu pe toate ...da-s maritate !
Join the dark side ... we have cookiez !
Am mancat usturoi ... Nu pot vorbii !
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit.Acum ca am crescut am realizat ca asa este !
Fetele imi bat in geam...si n-aud ... am termopan.
Mai bine taci si doar pari prost ... Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !
Invisible to everyone ! ... only loosers can see me.
Prea bun ca sa fiu Light !
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora !
M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce !
Esti o fata de milioane…i-a 50 de mii si du-te ...
INCREDIBIL. Incearca si tu l ! Da-te de 3 ori cu capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si inchide ochii .ca rezultat ai sa vezi persoana iubita ce ti-e harazita sa-ti fie nevasta
Ce par frumos ai ... pacat ca iti iese din nas !
Ce bine arati ... ai fost bolnava ?
Astazi am aflat ce e Iubirea ... maine afli tu ce-i despartirea !
De ce sa bei si sa conduci cand poti sa fumezi si sa zbori ?!
Caut cu lumanarea… gasesc aproape orice
Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru.
Cine nu ma poate inghitii... sa ma suga !
E bine sa lasi bautura. dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o !
Nu beti apa, pestii fac sex in ea !
My name is Bond... Vaga Bond
Aici poate fii reclama ta !
Doctorul mi-a spus ca sunt nebun... dar vocile din cap cica nu e adevarat
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu-mi insel prietena, dorm de la 22 la 6, sunt foarte cuminte. Dar si cand ies din spital...
Bate si ti se va deschide... proces penal !
Salvati energia, dormiti la scoala !
Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult kopiii.
Angajez Clown. Rog seriozitate !
O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti !
Stiti care e partea cea mai nasoala ?Mama prostilor e mereu gravida
Bautura si gagici pentru toti cei de aici !
Daca vin cu-n sac de nuci . e de ajuns sa-ti dau la buci?
Doar cu sabia si cu pumnu ... Poti sa ajungi numaru 1!
Ce bine arati . ai fost bolnava ?
Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger !
In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi.
Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… voi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…
Mi-am luat de curand BMW X5 si l-am tunat pana l-am fackut ARO !
Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste decorul unei sincere prietenii numai daca spectacolul a luat sfarsit
Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?
Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua.
Cand stapanul nu-i acasa,sar pe geam si intru in kasa.
O sa mori bah putza ascultandu`l pe gutza…
Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te ...
Dansez pe sarma DND
Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.
Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data...
Astazi… am aflat ce e Iubirea :X ….MAINE…. afli tu ce-i despartirea.
Dragostea se naste in priviri, kreste pe buze si moare in lacrimi
Nu-s momentan la tastatura, dar dac tipi foarte tare la monitor s`ar putea sa te aud…
Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii ...altora !
Sunt un rege… am bani, am masina, am casa, dar ce rost au toate astea d
Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine kand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!
Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
Sunt singur si sunt sigur ca si tu esti sigura ca nu mai vrei sa fii singura
Viata e ca hartia igienica...lunga si folositoare
Cand eram mik credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este!
aca nu te am pe tine?

Salveaza planeta! Sinucide-te!

Crezi in dragoste la prima vedere? …sau trebuie sa mai trec o data?

I love you……… I need you……….I like you……….I vrea tu

Cand ma uit la soare, te vad pe tine; cat ma uit la luna, te vad pe tine; cand ma uit la mare, te vad pe tine! Da- te naibii la o parte din fata mea!

Azi noapte am avut un vis umed despre tine… Am facut pe mine razand cand tu ai cazut de pe o stanca.

Intr-o zi iti vei pierde parul, dintii, banii si chiar memoria. Dar un lucru sigur nu-l vei pierde: corpul tau sexy, caci nu poti pierde ceea ce nu ai!

M-ai luat in brate. M-ai strans cat ai putut. Mi-ai dezgolit partea de sus si ti-ai pus buzele tale. Doamne, bine ca sunt doar o sticla de Cola!

Ce inseamna sarutul: pe mana = te ador; pe obraz =sa fim prieteni; pe gat = te doresc; pe buze = te iubesc; oriunde altundeva… sa nu ne lasam dusi de val!

Exista sex fierbinte, sex repede, sex in grup, sex protejat, sex prin telefon, insa pentru persoane ca tine exista… masturbarea.

De ce barbatilor le vin ideile in timp ce fac sex? Pentru ca sunt atasati de un adevarat geniu!

De ce femeile sunt ca si calculatoarele: nimeni nu le intelege; toate greselile tale sunt salvate in memorie, toti banii tai se duc pe accesorii pentru ele.

De ce barbatii sunt ca si calculatoarele: sunt fara ajutor cand sunt aprinsi; au multe idei, dar nu stiu ce sa faca cu ele; imediat ce iti alegi unul, un model mai bun apare pe piata.

De ce pisicile sunt mai bune ca barbatii: pentru ele nu conteaza cum arati; poti sa le lovesti fara se le faci sa se gandeasca la sex; nu te enervezi cand incep sa umble dupa pasarici.

De ce cainii sunt mai buni ca femeile? Te asculta cand tipi la ei; nu fac cumparaturi; orice tip poate avea un caine care arata bine.

Fetele sunt ca telefoanele. Ne place sa fim tinute pe palma si sa ni se vorbeasca , dar daca apesi pe butonul gresit, ne deconectam.

Accepti sa-mi fii partener de SMS, la mesaje naspa, dar si faine, in mesaje sms, dar si cand semnalul este slab, pana cand liniutele de la baterie ne vor desparti?

Un prieten bun e ca un sutien: greu de gasit, confortabil, sprijinitor, te tine strans, si intotdeauna aproape de inima ta.

Cand se joaca pe langa masini, copiii pot crea accidente. Dar cand se joaca in masina, adultii pot crea accidental copii.

Stii ce imi lipseste cel mai mult de la tine? Absenta ta!

Sexul e ca programarea de soft: o greseala doar si are consecinte pe tot restul vietii.

Atentie cand un barbat iti spune ca te iubeste din adancul inimii. Inseamna ca totusi mai exista destul loc si pentru alta deasupra.

In lumea asta exista 2 tipuri de personae: EU si persone care si-ar dori sa fie ca mine!

3 maimute au scapat de la zoo. 1 a fost prinsa uitandu-se la TV, alta jucand fotbal, iar a treia citeste acest mesaj!

Fetele sunt ca internetul. Toate domeniile interesante sunt luate deja.

Stiu ca laptele mareste sanii! Dar Doamne mult lapte ai baut!

Cum arata o virgina inainte sa faca sex? Ca un trandafir! Dar dupa? Ca un buldog mancand maioneza!

Cred ca tatal tau a fost terorist, fiidca esti o adevarata bomba!

Asa pisica ti cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot. Acum citeste fara animale!

Sunt intr-o clinica de dezintoxicare a dependentilor de mesaje. Orice mesaj de incurajare e binevenit.

Nu beti apa, peste fac sex in ea!

Viata e ca hartia igienica: lunga si folositoare.

Nu stiu ce sa-ti fac, sa te musc, sa te sug, sa te ling de sus pana jos sau sa te impart cu prietenii …. inghetata Delta.

Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident l-am trimis la un destinatar gresit. Ne pare foarte rau pentru deranj.

Prietene! aminteste-ti ca fara prostie nu ar fi intelepciune si fara uratenie nu ar frumusete…deci la urma urmei lumea are nevoie de tine.

Ma uit la Luna…Luna e superba! Ma uit la tine si…si…mai bine ma uit din nou la Luna!

Politia cauta persoana inteligenta,sexy,cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

Sexul e ca ninsoarea: niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga.

Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul, pot sa te vizitez intre sarbatori?

Compania Durex va anuntza cu regret ca nashterea dvs a fost un accident…
3rd February 2008
Statusuri haioase 2
posted in Statusuri DND, statusuri haioase, statusuri noi, Statusuri triste |

Statusuri Haioase 51 " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "

Statusuri Haioase 52 " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "

Statusuri Haioase 53 " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "

Statusuri Haioase 54 " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

Statusuri Haioase 55" Intel inside, Idiot outside… "

Statusuri Haioase 56 " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate! "

Statusuri Haioase 57 "Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata… "

Statusuri Haioase 58 " Cum de esti inca aici?credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea… "

Statusuri Haioase 59 " A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS ! "

Statusuri Haioase 60 " Mi-esti amica… iti sunt amic… ce zici te scot la un suc la plic ? "

Statusuri Haioase 61 " Dumnezeu a facut cerul,pamantul.apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli… "

Statusuri Haioase 62 " Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine? "

Statusuri Haioase 63 " Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti… "

Statusuri Haioase 64 " Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad… "

Statusuri Haioase 65 " I’m not a hearthbreaker….i’m a pussy penetrator… "

Statusuri Haioase 66 " Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât , pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora… "

Statusuri Haioase 67 " Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari… "

Statusuri Haioase 68 " Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata… "

Statusuri Haioase 69 " Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mancat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine! "

Statusuri Haioase 70 " UiTeTe pE tAvAn sI aI sA VeZi uRmE dE cOpiTe dE CaL… "

Statusuri Haioase 71 " nU CiTi sTaTuS’u pRoStuLe…pReA TaRzIu,dEjA L-aI CiTiT… "

Statusuri Haioase 72 " Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor! "

Statusuri Haioase 73 " Iubito…. iubeste-ma ! "

Statusuri Haioase 74 " Guvernul Romaniei…. o adunatura de pampalai… "

Statusuri Haioase 75 " Care i treaba mosule? "

Statusuri Haioase 76 " Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie ! "
Statusuri Haioase 77 " Cauta-ma pe la gaini …daca nu ma gasesti… cauta-ma pe la oua… "

Statusuri Haioase 78 " Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa ! "

Statusuri Haioase 79 " Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis… "

Statusuri Haioase 80" sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj "

Statusuri Haioase 81 " Am nevoie de un minut ca sa iti stric dimineata si de 2 legate ca sa te fac sa iti iei viata… "

Statusuri Haioase 82 " Hello, welcome to my away message, how may I ignore you today? "

Statusuri Haioase 83 " Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu " i "

Statusuri Haioase 84 " Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima`n doi… toate sufletele mele bate pentru tu si noi… "

Statusuri Haioase 85 " Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta… "

Statusuri Haioase 86 " Azi nu dau autografe… "

Statusuri Haioase 87 " Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu ! "

Statusuri Haioase 88 " Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista ) "

Statusuri Haioase 89 " Be The Best… Fuck The Rest… Be The One… Not Anyone… "

Statusuri Haioase 90 " I’m mobile ca n-am pc… "

Statusuri Haioase 91 " Buzz me If you need me, but if you don’t need me fuck off ! "

Statusuri Haioase 92 " In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat ! "

Statusuri Haioase 93 " Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul ! "

Statusuri Haioase 94 " Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste… "

Statusuri Haioase 95 " Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni… "

Statusuri Haioase 96 " I`em ãuei….pliz weit ! "

Statusuri Haioase 97 " Sunt foarte sexy…. ma scoti la un Pepsy ? "

Statusuri Haioase 98 " O femeie trebuie sa fie batuta in cap sa se culce cu un prost… "

Statusuri Haioase 99 " Vad ca ti-e foame de mine….eu sunt in seara asta desertul pentru tine "

Statusuri Haioase 100 " Se stie din start ca baietii nu au masura… si se stie de la Eva ca femeile vor p**a ! "