| pisi21 a întrebat:

Hey caut admine http://www.facebook.com/WhatLoveTheGirls pentru pagina cine e interesat sa lase un mesaj :*

4 răspunsuri:
| AncaRRR a răspuns:

Eu!

| LolipopGirls a răspuns:

Pot fii eu, Voi fii activa 100%, Daca vei fii interesata anunta-ma aiai : paula. pop30@yahoo.com

P.S.Am niste imagini superbe pe care o sa le pot pune pe pagina! Te pup kiss

| LolipopGirls a răspuns:

Pot fii eu, Voi fii activa, daca vrei poti sa ma contactezi aici : paula. pop30@yahoo.com

P.S. Am niste imagini frumoase care le-am putea pune pe pagina

| LolipopGirls a răspuns:

Pot fii, Dacda vrei sa ma contactezi : paula. pop30@yahoo.com

P.S am imagini frumoase