| Georgiana95 a întrebat:

Hey! Ce faceti ca sa nu va plictisiti? Eu m-am saturat de calculator, m-am plictisit de el, de citit citesc, si m-am plictisit si de astahee hee

Răspuns Câştigător
| NuAmHabar a răspuns:

Pai iesi cu prietenii, cu rolele, cu bicicleta, mai uitate la un film o emisiune, iesi la o ingetata in parc, sunt multe lucruri interesante de facut dar parca suntem prea disperati sa le vedem cand ne plctisimhee hee

2 răspunsuri:
| MonkeY a răspuns:

Du-te afara cu prietenu/a ta cea mai buna in parc...va plimbati.va distrati macar nu te plictisesti fundita?

| Airplane a răspuns:

happy Daca te-ai plictisit de citit, incearca carti care sa te atraga...
Poti sa te uiti la filme, la televizor, sa iesi afara cu prietenii, sa faci sport...
Depinde ce iti place...happy