| SandraBrown a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre fetele mici de statura? Eu am 1.60 si uneori ma simt complexata...

Răspuns Câştigător
| dana12848 a răspuns:

Http://www.google.md/......tp?/imgres uite ce-s dragute ..cunosc multe ete din anturajul meu care idialul lor este 1.60 deci capul sus si iubeste-te asa cum esti pentru ca nimini nu-o s-o faca mai bine decat tine:P

4 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Buna! Eu am 16 ani jumate si 1, 60.
Sigur nu mai cresc pentru ca nici parintii mei nu sunt inalti.Nu sunt complexata absolut deloc.Sunt o fata frumoasa si asta conteaza, nu conteaza inaltimea.Baietii ma adora pentru ca sunt "pitica dragalasa". Poti purta tocuri de 5 cm daca totusi nu te simti bine, dar nu ai de ce sa fii complexata! :*

| ElenaSA a răspuns:

Nu esti mica de statura. Cu putin toc ajungi la 1, 65 si este ok. Deci, nu este o inaltime care sa genereze complexe, doar daca vrei sa fii model.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete ca oricare altele. mai rau e daca e pitipoanca, inaltimea nu conteaza.
oricum toata lumea e obisnuita ca fetele sa fie mici si baietii inalti, deci nu vad unde e problema

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Hey! Nu te simti. Eu am 1.74 la 14 ani. Mi se par dragute fetele mai micute, chiar daca eu n-as vrea sa fiu asa. Nu te gandi la ce spun altii, daca spun ceva. Adica trebuie sa te simti bine in pielea ta si sa fii tu insuti pentru ca cine te place, te place asa cum esti, pentru cum esti si cine esti, pentru ca nu trebuie sa fii inalta ca sa ai un suflet mare. Si fetele inalte sunt judecate de unele persoane, dar acele persoane atata stiu, nu te poti astepta la mai mult din partea lor. Deci...nu te simti prost din cauza asta. :*