| coopilluu a întrebat:

Hey! Ce sa mananc dimineata ca sa am energie pentru. tot restul zilei tinand cont ca ma trezesc la ora 6 dimineata si ma intorc acasa in jur de ora 16-17? fundita

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

Pai eu sugerez sa mananci doua felii de paine prajita cu unt si dulceata / gem si un pahar cu suc de fructe ( eu beau tedi laughing )
Sau cereale cu lapte dar astea daca nu sunt integrale nu sunt satioase deloc.Sau poti sa mananci doua sanwichiuri tot cu un pahar de suc de fructe si sa iei putina ciocolata ca iti da energie happy

1 răspuns:
| eluboy13 a răspuns:

Ciocolata si lapte cu cereale