| anonim_4396 a întrebat:

Hey, cum as putea sa imi schimb forma ochilor? Vreau sa imi fie putin mai i" n jos "pentru ca mi se par putin ridicati :-D :-))

3 răspunsuri:
| Alphaking a răspuns:

Operatii estetice.

| BlackBi a răspuns:

Nu prea poti, doar prin operatie probabil.
Nimeni nu este perfect bucura.te ca nu ai ochii scosi din orbita ca altii happy

| nutellasicobreala a răspuns:

Hei, neicusorule, observ ca ai o problema spinoasa aici!
Din pacate, nu iti poti schimba forma ochilor ci doar o poti masca prin diferite tehnici de machiaj!
Incearca sa scoti in evidenta ce ai mai frumos la fata ta!
Spre exemplu poate nu ai niste ochi minunati dar ai niste buze splendide pe care le poti evidentia mereu si astfel oamenii nu vor mai observa forma ochilor tai!winking