| Hollywood a întrebat:

Salz, vreau sa-mi schimb culoarea ochilor, acum sunt caprui si ma intrebam daca cineva stie cum as putea? stiu ca lentilele de contact sunt "solutia" dar totusi voi ce ziceti? mai exista si alte "metode"? thx [sunt baiat]

3 răspunsuri:
| Hollywood explică:

Okey tongue

| Dayana_9364 a răspuns:

Cred ca ochii tai sunt frumosi asa cum tii i-a lasat D-zeutongue, nu incercasa-i schimbi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai doctorul mengele le injecta benzina in ochi pacientilor sai, pentru a le face ochii albastri.dar se intampla ceva straniu; mureau.pacientii mureau in chinuri groaznice.nu incerca.